Služby

Naša rodinná firma má dlhoročné skúsenosti v oblasti zelených striech a ich izoláci. S nami Vám odpadajú všetky starosti a začína sa cesta k zelenšej budúcnosti.

Viac zistíte na našej stránke zelene-strechy.sk.

Našim zákazníkom poskytujeme konzultácie aj autorizovaný dozor pri aplikácii rôznych produktov.

V prípade potreby zabezpečíme nákladnú dopravu.

Dodávanie materiálu

Pre svojich dlhoročných partnerov, ale aj pre malých zákazníkov zabezpečujeme kompletné spektrum materiálov pre zelené strechy, ale aj pre izolácie striech. Zrátame Vám potrebné množstvá, navrhneme skladbu, celú objednávku u nás pripravíme a doručíme až k Vám.

 

Realizácie striech

Ak si na svoju strechu netrúfate sami, zrealizujeme ju od začiatku až do konca. Strechu prídeme zamerať, urobíme Vám nezáväznú cenovú ponuku, po jej odsúhlasení sa dohodneme na termíne a pustíme sa do realizácie. Ak nás oslovíte v štádiu, kedy ešte nemáte hotovú hydroizoláciu, radi Vám odborne, s našimi vlastnými ľuďmi, zrealizujeme aj tú. Po otestovaní tesnosti hydroizolácie pokračujeme kladením vrstiev zelenej strechy, zasypeme ju strešným substrátom a nakoniec vysadíme zvolené rastliny. V rámci realizácie Vám vieme samozrejme urobiť aj oplechovanie atík, či už z poplastovaného, hliníkového, pozinkovaného, medeného alebo titánzinkového plechu.

Realizácia zelenej strachy - zarovnávanie substrátu

Údržba striech

Či už máte zelenú strechu od nás, alebo nie, vždy sa na nás môžete obrátiť. Rozhodli ste sa strechu oživiť dodatočne vysadenými rastlinami, alebo potrebujete dodatočne osadiť závlahu? Doplniť kopček, aby ste do neho vysadili náročnejšie rastliny, alebo potrebujete jednoducho pretrhať burinu? Jednoducho nás kontaktujte so svojimi požiadavkami a ihneď po odsúhlasení ponuky sa môžeme pustiť do práce. Nie je nič smutnejšie ako pohľad na neudržiavanú záhradu. Ak teda máte zelenú strechu, ktorá si vyžaduje údržbu a vy na to nemáte čas, sme tu pre vás.

údržba-striech - dosádzanie rastliniek

Pomoc s projektom

Potrebujete sa poradiť ohľadom plánovanej zelenej strechy v štádiu projektu? Chcete vedieť, aká strecha je pre Vás vhodná, aké je jej zaťaženie, ako vyriešiť detaily a ako zladiť práce s ostatnými dodávateľmi? Chcete mať definovanú skladbu strechu už v predstihu? Dennodenne odpovedáme na otázky investorom aj projektantom a pomáhame tak dotiahnuť projekty do dokonalosti. Neváhajte sa na nás obrátiť.

pomoc s projektom

Záhradná architektúra

Máte na svoju strechu prístup a “obyčajný trávnik” pre vás nie je dostatočne zaujímavý? Túžite po krásnej strešnej záhrade, ktorá bude nielen krásna, ale aj funkčná, premyslená a jedinečná? Neviete ako zladiť jednotlivé prvky, čo môžete a nemôžete použiť, ktoré rastliny budú pre vás vhodné? Chceli by ste strešnú záhradu, ktorá pre vás bude najmä radosť a nie starosť? Spolupracujeme so špičkovými záhradnými architektmi a radi pre vás v spolupráci s nimi pripravíme dokonalý návrh.

záhradná architektúra