O nás

Sme rodinná firma a baví nás robiť mestá zelenými. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti zelených striech a ich izolácií, neexistuje detail, ktorý by sme pre Vás nevyriešili a plocha, ktorú by sme nedokázali urobiť zelenou. S nami Vám odpadajú všetky starosti a začína sa cesta k zelenšej budúcnosti.

Dachmaster.sk je e-shop, patriaci pod firmu One Earth, s. r. o., ktorý vám poskytuje všetky potrebné materiály pre svojpomocnú realizáciu zelenej strechy. Ak medzi produktami nenájdete to čo hľadáte, napíšte nám a my vám to určite zoženieme.

Ako jedna z mála firiem vám ponúkame pri najpoužívanejších materiáloch možnosť nákupu aj po malých množstvách. Nemusíte si tak kvôli 10 m2 kupovať celý balík, z ktorého by vám väčšina zostala.

Našou víziou je zelená strecha na každom rodinnom a bytovom dome s plochou strechou. Mesto plné života, v ktorom je príjemne, voňavo a vlhko, takmer ako v lese alebo na lúke. Veríme, že je len otázkou času, kedy už sa ľudia nebudú rozhodovať, či si zvolia zelenú strechu alebo nie, ale aký druh bude pre nich najvhodnejší a ako najlepšie by mohli ešte tento priestor využiť pre svoj úžitok.

Prinášame ľuďom dostupné a funkčné riešenia, ktoré prinášajú maximálny úžitok pri rozumnej investícii. Ponúkame produkty pre zelené strechy od základov, vrátane izolácií, klampiarskych prác a výsadby rastlín.

Naša realizácia - Vila v Záhorských sadoch

Jedna z našich realizácií - Vila v Záhorských sadoch (ocenenie Stavba roka 2018)

 

Máte na nás podrobnejšie otázky? Opýtajte sa nás, radi vám všetko zodpovieme a poradíme ☘.